Hakkımda

Kişilere, firmalara ve kurumlara özel olarak tasarımlar yapıyorum. Başlarken uzun araştırmalar yaparak işin benzersiz olmasına özen gösteriyorum. Özelleştirilebilir, anlaşılabilir ve sade tasarımlar yapıp, en güncel teknolojileri yakından takip ederek işlerimde uyguluyorum.

Tasarım hoşuma gidene kadar uğraşıyor, gerekirse silip yeniden yapıyorum. Bazen kağıt üzerinde bir şeyler karalayıp tasarıma başlamayı seviyorum. Her çalışma için yeni bir sayfa açıp çalışıyorum.

Yapacağım çalışmayla aynı sektörde olan yerli/yabancı siteleri geziyor, bol bol bilgi almaya çalışıyorum.

Tasarım işini bitirdikten sonra sayfanın html&css olarak kodlamasını yapıyorum ve ardından sitenin yetkili kişiler tarafından da yönetilmesi adına wordpress sistemine özel tema yapıyorum. Ayar paneli ve çalışmaya uygun özel alanlarla ekstra bilgi gerektirmeden içeriklerin yönetilmesini sağlıyorum.

Yoksa alan adı ve hosting gibi gerekli işlemleri sağlıyorum. Sosyal medya hesaplarını açıyor, google webmastertools kayıtlarını yapıyorum.

Site ne kadar eski olursa olsun, herhangi bir sorun yaşandığında gerekli kontrolleri ve işlemleri yapıyorum.

Çalışma kişiye, firmaya veya kuruma özel olarak yapıldığı için aynı tasarımı/temayı başka bir işte kesinlikle kullanmıyorum. Yetkili tarafından site dosyaları talep edildiğinde tüm dosyaları (psd tasarımları, html&css kodlaması, wordpress tema kodlaması) veriyorum.

Peki Ben Kimim?

Merhaba! Ben Nurettin Uslu,

1986 Zonguldak/Çaycuma doğumluyum. Meslek Yüksek Okulu, Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama mezunuyum. Bartın’da okudum. Evliyim ve küçücük tontiş bir kızım var.

Hayatımın çok uzun bir kısmını bilgisayar başında geçirdim ve yaklaşık 2008 yılından beri de web tasarım işiyle uğraşıyorum. İstemeden de olsa zaman zaman farklı sektörlerde çalıştım ama elimden geldiğince web tasarım ve bilgisayar işlerine devam ettim. Şu anda Çaycuma Devlet Hastanesinde veri hazırlama personeli olarak çalışıyorum ve ek olarak sevdiğim işi yapmaya devam ediyorum.

Okuduğunuz için de size çok teşekkür ediyorum :)